Menu

6 Reasons Why You Might Be Experiencing Dryness

0 Comment

Wibratory żelkowe
https: //www.youtube.com/watch? v = nlSNNZwgcAE
 6 powodów, dla których możesz doświadczyć suchości To może powodować suchość pochwy i zwiększone podrażnienie. Podczas gdy hormon alternatywa lekarstwo (HRT) może pomóc może pomóc z krótkotrwałą menopauzą objawy jak przypalenie rumieni się, to nie jest zalecane na długoterminowe , a atrofia pochwy jest permanentna warunek that will return when you przestać. Stosowanie miejscowego estrogenu w pochwie i wokół pochwy mimo to jest długie – termin leczenie wybór . Krem pomaga przeciwdziałać suchości pochwy w wyniku; zawierający high wody content , dzięki czemu nawilża pory i skórę wewnątrz i zewnętrzna narządów płciowych obszar i odżywia lipidy (tłuszcze ) hold skin giętka.

6 powody dlaczego twoja pochwa może być sucha


Czy mogę używać Sudocrem na moim prywatnym terenie?

Jakie są objawy chorób przenoszonych drogą płciową?
Guzy, rany lub brodawki w pobliżu ust, odbytu, penisa lub pochwy. masturbation lubes br/> Obrzęk lub zaczerwienienie w pobliżu penisa lub pochwy.
Wysypka skórna.
Bolesne oddawanie moczu.
Utrata masy ciała, luźne stolce, nocne poty.
Bóle, bóle, gorączka i dreszcze.
Żółknięcie skóry (żółtaczka).
Wyładowanie z penisa lub pochwy.
Menopauza – związany świąd może być również może być leczony kremem estrogenowym, tabletkami lub wkładką dopochwową. Zakażenia drożdżowe są leczone lekami przeciwgrzybiczymi leki.
Artykuł składa się z zawiera element na temat wskaźników niskiego poziomu estrogenu i analizuje szansę elementy. Menopauza normalnie zdarza się runda lub po ukończeniu pięćdziesięciu lat, jednakże mógł rozpocząć wcześnie w niektórych okolicznościach.
najczęstszy terapia na suchość pochwy z powodu niskiego poziomu estrogenu zakresy to miejscowy estrogen terapia . Te replace niektóre z kilku wytwarzanych przez body już nie wytwarzają.
Istnieją dostępne bez recepty wybory, takie jak środki smarujące i nawilżające, a także leki , odpowiadające estrogenowi pochwy lotiony lub doustny hormon ogólnoustrojowy wymiana lekarstwo (HRT). W przypadku pure zabiegi, czyniąc kilka prostych easy zmian w twoim rodzinie produkty , mając dodatkowe intymne chwile (z towarzyszem lub samotnie) i włączając jeden składnik do planu żywieniowego may pomoc. Będziemy recenzja te różne zabiegi szczegółowo naprzód . mandy mystery lingerie wanna produkty i mydła mają tendencję do wysychania, prowadząc do pory i skóra podrażnienie, na podstawie University of Iowa Hospitals and Clinics.
Kobiety kto są około 10 procent niedowagi; sportowcy i dziewczynki w różnych zawodach, które stawiają ich ciała poniżej obciążenie ; a stres może wyruszyć warunek . Należą do nich wcielenie, które mają około 10 procent niedowagi, zgodnie z Mayo Clinic. Online tablice i blogi roszczenie maść, rzekomo uspokoić drażniący kaszel, może zwiększyć kobiety , czyste intymne przestrzeń, lekarstwo pleśniawka, a nawet utrzymanie przyjemne zapach na pochwie.
batteries for sex toys twoja pochwa nie jest poprawnie nasmarowana podczas seks , tarcie może powodować małe łzy w twojej porach i skórze . Te łzy mogą sprawić, że więcej extra podatny na infekcja, a oni mogą też zrobić twoją pochwę uszkodzenie po seks . i kończy się nieprzyjemnie obolałą pochwą. Jeśli to występuje, to nie sugerować musisz musisz naprawdę czuć się zawstydzony lub dysfunkcyjny. black level dodatkowo nie sugeruje musisz znosić bolesne seks dla Twojego życia.

https: //www.youtube.com/watch? v = FjBZ-B1Pz9E
Kiedy zaniepokojony , twoja ciało wytwarza większy poziomy hormonu zwanym epinefryna. Ten hormon naturalnie w twoim budowie ciała, ale kiedy uderza nadmierny zakresy, przeszkadza wraz z twoim reakcja seksualna i voila!
Pojedyncza kopia z tych materiałów może również być która może wpływa kobiety na każdym etapie ich życia dorosły , powodując zakłopotanie, sposób straty, a czasami instancje, nadmierny fizyczny dyskomfort. Około 80 % dziewcząt będzie doświadczyć suchości pochwy hormonalne zmiany w pewnym momencie w ich . Następnie karmienie piersią wzrost prolaktyna, hormon, który powoduje mleko matki produkcja , która z kolei odwraca tłumi estrogen i testosteron, co może skutku suchość pochwy, wyjaśniono Dr Millheiser. Narodziny kontrola jest prawdopodobnie jednym z najbardziej typowych sprawców suchości pochwy u młodych osób , zgodnie z Dr Millheiser.
Is it dangerous to have sex in the sea?Zmniejszony poziom estrogenu zakresy dodatkowo cienki wyściółka dróg moczowych, co może skończyć w więcej częste oddawanie moczu i infekcje dróg moczowych. Te objawy stały się znane jako zespół moczowo-płciowy menopauzy lub GSM. Zanik pochwy i suchość pochwy może powodować ból i dyskomfort przez cały czas seks i poprawa możliwość infekcji pochwy.
najczęstszą zmianą jest menopauza, jednak może również być